היסטרוסקופיה

כלים לניתוחים זעיריים ופולשניים

היסטרוסקופיה הינה בדיקה בה מחדירים סיב אופטי דרך צוואר הרחם לתוך חלל הרחם, וכך אפשר להסתכל ישירות לתוך חלל הרחם ולקבל את המידע המדויק ביותר על מצבו.

צילום רחם מבוצע על ידי הזרקת נוזל שקוף שמכיל יוד (“חומר ניגוד”) דרך צוואר הרחם ובדיקה בעזרת שיקוף תחת קרני רנטגן של מעבר הנוזל בחלל הרחם ובחצוצרות.

במרפאתנו עורכים את הבדיקה 4 מהמומחים הטובים בארץ, באמצעות המכשור החדיש ביותר. פרופ' דניאל זיידמן, ד"ר ג'רום בואזיז מומחה בניתוחים לפרוסקופיים, צילומי רחם והיסטרוסקופיה אבחנתית וניתוחית. ד"ר דניאל טוגנדרייך, מומחה לצילומי רחם וצנתור חצוצרות. וד"ר זיו צפריר, מומחה באבחון אנדומטריוזיס והיסטרוסקופיה אבחנתית וניתוחית.

טלפון לפניה ולקביעת תור/ ייעוץ- 03-6093633

מה ההבדל בין היסטרוסקופיה וצילום רחם?

היתרון הגדול של צילום הרחם על פני ההיסטרוסקופיה, הוא שניתן להעריך את מצב החצוצרות והימצאות הידבקויות סביבן באגן. שתי הבדיקות כרוכות באי נעימות קלה, לא מצריכות בד"כ הרדמה וכרוכות בשיעור נמוך מאד של סיבוכים.

מתי מבצעים את הבדיקות?

את הבדיקות הללו להערכת חלל הרחם יש לבצע בימים שמיד לאחר שהסתיים הדמם הוסתי. במועד זה כבר אין דימום שיכול להפריע לביצוע הבדיקה והרירית עדיין דקיקה, כך שהדגמת החלל ברורה יותר. בכל מקרה לאחר הוסת ולפני ביצוע הבדיקה יש להקפיד להימנע מקיום יחסי מין לא מוגנים (כדי למנוע את הסכנה שהצילום או ההיסטרוסקופיה יבוצעו בעת שאת בהריון).

פרופ' זיידמן, ד״ר ג׳רום בואזיזד"ר דניאל טוגנדרייך וד״ר זיו צפריר מבצעים הליך היסטרוסקופיה אבחנתית ו/ או צילום רחם (בהרדמה או ללא הרדמה) בבית חולים אסותא עתידים, ברמת החייל, בתל אביב. למבוטחות "מכבי מגן זהב" היסטרוסקופיה בהשתתפות עצמית בלבד.

אולי פספסת משהו:
שתפו אותנו ברשתות -

נשמח לחזור אליכן בהקדם האפשרי

הזינו פרטים מלאים

ממש עלו לאחרונה...

Baby4u

מאמרים באותו נושא -

בחורה הריונית אוחזת את הבטן
הפריה חוץ גופית IVF

הפריה חוץ גופית – IVF

מתי צריך טיפולי הפריה? איך מתבצע התהליך? האם אצלי זה יצליח? הפריה חוץ גופית היא אחת מהטיפולים השכיחים ביות בקרב זוגות עם בעיות פוריות. התהליך

קראו עוד >>
בחורה הריונית מקבלת טיפול אקו לב לעובר
הריון ולידה

אקו לב עובר

אקו לב עובר היא בדיקת אולטרסאונד, טרום לידה, המתבצעת החל משבוע 18 להריון, ההדמיה מבוצעת על מנת להעריך את מבנה הלב של התינוק שטרם נולד.

קראו עוד >>
בחורה מחזיקה כלי לתרומת ביציות
הפריה חוץ גופית IVF

תרומת ביצית

לאחר בירור אי פריון, בו עולה כי האישה אינה יכולה להתעבר מביציותיה וללדת ילדים, יש אפשרות להתחיל תהליך תרומת ביציות בו האישה מקבלת ביציות מאישה

קראו עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נשמח לחזור אליכן בהקדם האפשרי

פצח צ'אט
1
צריך עזרה?💬
היי 👋
איך אפשר לעזור?