דורית משעולי – פסיכותרפיסטית

התמחויות:

טיפול בזוגות וביחידים בנושאי קשר, תקשורת ומיניות במצבי משבר. הפלות חוזרות, אי פריון, הפריה חוץ גופית, הפסקת הריון

בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית ולימודי פסיכותרפיה, ובעלת למעלה משלושים שנות ניסיון בטיפול אישי, זוגי ומיני במסגרות ציבוריות ובקליניקה פרטית.

לאורך השנים עבדתי עם נשים ועם זוגות שהיו בטיפולי פריון. תהליך טיפולי ההפריה קשה לנשים אשר חוות על גופן את ההתערבויות הרפואיות, הבדיקות, ההזרקות והשפעת התרופות ההורמונליות שהן לוקחות. הטיפולים הללו מלווים גם בלא מעט השפעות נפשיות, תקוות ומשברים.

לטיפולים השפעה גם על הקשר הזוגי, במקרים רבים, בן הזוג חווה רגשות שונים. על אף שלכאורה הוא אמור להיות שם בשבילך ולתמוך, בפועל, גם הגבר עובר משברים כשההריון לא צולח וכשבת הזוג סובלת. ההשפעות מושלכות באופן טבעי גם על הזוגיות, שנאלצת להתמודד עם תנודות בין תקוות לחרדות, דיכאונות, ייאוש ולעיתים אף התערבות של בני משפחה וחברים.

על מנת לצלוח את התקופה המורכבת הזו, חשוב לאפשר ביטוי לרגשות השונים במרחב בטוח. חשוב לא לאבד ולשמר את הקשר, האהבה והדאגה ההדדית. חשוב להיות מסוגלים להביע רכות, מיניות, ואינטימיות.

ולחילופין, יש הצלחות בטיפולים ונכנסים להריון, אולם אז נוחתת הידיעה שעם הולדת התינוק, החיים משתנים ולא בטוח שהעתיד כל כך ברור…

לכל הנושאים הללו ועוד, אני מציעה לכם מקום ומרחב בטוח, לחיזוק העצמי ולתמיכה הזוגית, תוך מתן כלים להתמודדות עם המשברים והמשימות ההתפתחותיות שבדרך.

לתיאום פגישה אישית:

ניתן להתקשר אלי ישירות לטלפון    052-250-1871

או לכתוב לאימייל: [email protected]

קישורים:

הפלות חוזרות, אי פריון, הפריה חוץ גופית, הפסקת הריון, לצוות הרופאים


בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית ולימודי פסיכותרפיה, ובעלת למעלה משלושים שנות ניסיון בטיפול אישי, זוגי ומיני