דיקור סיני – אקופנקטורה

דיקור סיני לטיפול בבעיות פריון ובהריון

דיקור סיני יכול לטפל במגוון תחומים הקשורים בפריון: מחזור לא סדיר, כאבי מחזור , ציסטות בשחלות ובשדיים, שחלות פוליציסטיות PCO – , חוסר איזון הורמונלי , אנדומטריוזיס , הפלות חוזרות .

שילוב של טיפול בדיקור סיני לטיפול בבעיות פריון ובהריון ביחד עם הפרייה חוץ גופית IVF או הזרעה IUI , משפר משמעותית את סיכויי הצלחת הטיפול.

טיפול בדיקור סיני נחשב לאחד מהכלים הבטוחים והיעילים ביותר לטיפול גם בתקופת ההריון, אם כעזרה ואם כמניעה בכל שלבי ההיריון, ,ונותן מענה לבעיות רבות כמו: בחילות והקאות, בצקות, דליות כאבי גב, סכרת הריונית, רעלת הריון, מנח עכוז – היפוך עובר, הכנה ללידה זירוז לידה ועוד.

תקופת הההריון לעיתים קרובות מלווה בתחושות ובשינויים שעלולים להעיב על מצבך הנפשי והרגשי, ואף להקשות על התאוששותך לאחר הלידה ותפקודך כאם.

בחילות והקאות

לפחות שני שליש מהנשים סובלות מבחילות והקאות בטרימסטר הראשון להריון. למי שנמצאת שם, כל הקלה קטנה משנה משמעותית את היום. ישנן נקודות דיקור שמשמשות מאות שנים לטיפול בבעיה זו. כמו כן, יש אפשרות גם ללמוד איך לעסות את הנקודות ולהקל על מצבך במו ידייך או בעזרת בן זוגך.

בצקות

בצקות מופיעות בחודשי ההיריון האחרונים. הן יוצרות לחץ וכאב בפרקים, ברגליים ובידיים, ולפעמים ללא טיפול יש אפילו תחושת נימול וחולשה כללית. שיטת האקופונקטורה ממריצה את הדם ומונעת לחץ על הגפיים והפרקים. בנוסף מומלץ לשנות ולהתאים את התזונה למניעת הצטברות נוזלים.

דליות

בעיות בכלי דם והופעת דליות לעיתים מחמירות אצל נשים כתוצאה מהלידה ומהעומס בחודשי ההיריון האחרונים. טיפול בדיקור בזמן ההיריון יכול למנוע הופעת ורידים בולטים ברגליים.
הדיקור הקוסמטי הינו ענף חדש בארץ שמתפתח מאוד הודות לשילוב נכון בין דיקור ותוספי מזון למניעת בעיות בכלי דם ולשיפור מראה העור.

כאבי גב

בלט דיסק ואפילו פריצת דיסק שכיחים בזמן ההיריון ועשויים לגרום לבעיות שינה, לקושי בישיבה ובאופן כללי לסבל ואי נוחות. בין הסיבות לגורמים לבעיות אלו: שינוי ביציבה ובעמידה עקב המשקל שנוסף מקדימה ולעיתים כתוצאה ממאמצי הלידה. משככי כאבים וסטרואידים לא מומלצים לקחת בזמן היריון. דיקור סיני נותן מענה מפתיע ביעילותו ובזמן מהיר.

דיקור סיני לטיפול בבעיות פריון ובהריון


שעות פעילות המרפאה:

ימים א׳-ה׳
החל משעות הצהריים ועד הערב

ניתן להשאיר הודעות במענה הקולי בטלפונים הבאים:

03-6911179,  03-6093633

ונחזור אליכם בהקדם

פקס
077-470-2996
או אימייל: [email protected]

כתובת המרפאה:

בניין בית המומחים
רחוב הברזל 9 א׳, קומה 5, קליניקה 17-18
תל אביב

חניה:
ניתן לחנות בחניון ״אחוזת החוף״ הסמוך לבניין, כניסה לחניון מרחוב הנחושת