מירב לשם – דיקור סיני

התמחויות:

דיקור סיני, הפריה חוץ גופית, אי פיריון, פיריון הגבר, שחלה פוליציסטית, ליווי ותמיכה נפשית, הריון, דיקור במהלך הריון, גיל המעבר

בעלת תואר שני ברפואה סינית ובצמחי מרפא ומתמחה בטיפול בנשים לאורך החיים:

נשים המנסות להכנס להריון ובמהלך תהליכי פיריון כולל IVF, ליווי במהלך הריון, לקראת לידה ולאחריה, גיל המעבר ושיבה טובה, טיפול בתופעות סטרס, דיכאון וחרדה ועוד. כמו כן מטפלת בפיריון הגבר.

בחדר הטיפולים תמצאו אוזן קשבת, תמיכה בתהליכים עמוקים, יעוץ תזונה והרגלי חיים שמסייע ליצירת אורח חיים הרמוני ובריא.

 • התמחות בטיפול ברפואה סינית בגינקולוגיה ובפיריון, ליווי זוגות ויחידניות בתהליכי פוריות
  • הכשרה בטיפול בילדים ובתינוקות בשונישין
  • מנחת מעגלי דיקור קבוצתי ״מדקרים ללא גבולות״ בישראל
  • מנחת הרצאות וסדנאות בנושאי רפואה סינית, בריאות טבעית ורפואה מונעת
  • מייסדת-שותפה במיזם אמא Circle לתמיכה בנשים בהריון והכנה לאימהות
  • מייסדת-שותפה בקבוצה לנשות מקצוע Tel Aviv Women’s Health Network
  • מירב היא מאסטר רייקי, ומשלבת בטיפולים רייקי ודמיון מודרך

מהטיפול תצאו בתחושת ריחוף קלה, עם חיוך ובכוחות מחודשים.

מהו דיקור סיני?

דיקור סיני הינה שיטת רפואה בת אלפי שנים שמתבססת על היכולת הטבעית של הגוף והנפש לחזק לרפא את עצמם, תוך השבת האיזון וההרמוניה, והזרימה הטבעית של הצ׳י (אנרגיית החיים) במרידיאנים,  למערכות השונות.

זוהי שיטה הוליסטית, שמתייחסת לגוף ולנפש ככלים השלובים זה בזה. לרגשות שלנו יש השפעה מיידית על פעילות איברי הגוף, והחתירה לאיזון ריגשי ונפשי כמו גם הפיזי הינם חלק אינטגרלי בטיפול.

בטיפול נעשה שימוש במחטים דקיקות כשערה, סטריליות וחד פעמיות בנקודות דיקור שמתאימות ספציפית למטופלת ביום שבו היא מגיעה. הדיקור מסייע לגוף להמריץ את מחזור הדם ולשחרר אנדורפינים, ובזמן הדיקור (כ-20-30 דקות) יש תחושה של בין שינה לעירות, מצב של רגיעה ומנוחה, בין גלי אלפא לתיטא.

דיקור סיני במהלך טיפולי פוריות

מחקרים רפואיים מצאו כי דיקור סיני וצמחי מרפא במהלך טיפולי פיריון היו יעילים מאוד בשיפור תוצאות טיפולי ה-IVF, ובהשגת הריון ולידה.
מי שנמצאת בתהליך פוריות יודעת שזהו תהליך רצוף עליות ומורדות שעלול להוסיף המון סטרס לשגרת החיים. טיפולי דיקור סיני לא רק עוזרים בהגברת זרימת הדם לרחם ולאיברי הרביה ובאיזון הורמונלי, אלא גם בהפחתת הלחץ והסטרס ומתן אפשרות לרגיעה ושלווה ב״עין הסערה״.

כמו כן, דיקור וצמחי מרפא יכולים לסייע בטיפול ובהקלה על סימפטומים של תסמונות ומחלות שונות כגון:

שחלה פוליציסטית, אמנוריאה (אל-וסת או הפסקה במחזור), דיסמנוריאה (כאבי מחזור), אנדומיטריוזיס, אי פוריות אצל נשים וגברים, טיפול במהלך ההריון (טיפול קבוע במהלך ההריון כמו גם טיפול בסימפטומים כמו בחילות והקאות, כאבי גב, עייפות, סימפיזיוליזיס, היפוך עובר, זירוז לידה ועוד), תופעות גיל המעבר ועוד.

בטיפול אני מקשיבה לחוויות החיים שנצברו, שואלת שאלות שנוגעות בהיסטוריה רפואית ובהרגלי חיים, מתייחסת לגוף, לנפש ולאספקטים רגשיים, מביטה בלשון ומקשיבה לדופק, בודקת היכן יש שרירים תפוסים ואיזורים רגישים למגע וכל זאת תוך התייחסות הוליסטית לאדם כמכלול.

אני כאן בשביל המטופלות והמטופלים שלי, צועדת איתם יד ביד בדרך להחלמה, ריפוי, הגשמת משאלותיהם וחלומותיהם ולתחושת אושר, סיפוק ושמחה. 

לתיאום פגישה אישית:

ניתן להתקשר ישירות לטלפון 050-5920109

או לכתוב לאימייל [email protected]

קישורים:

דיקור סיני במהלך הריון, הפריה חוץ גופית, אי פריון, לצוות הרופאים

 

 

Meirav has been a holistic health practitioner for 20 years. She is US trained and licensed and holds a Masters of Traditional Oriental Medicine MSTOM Magna cum laude, from Emperor’s College Santa Monica. She is a also trained Reiki master and certified massage therapist.

You will emerge from her treatments with a clear mind, joyful spirit, and a renewed flow of energy in your body.

Meirav treats women who are trying to conceive and dealing with infertility, during fertility and IVF treatments, during pregnancy, in preparation for birth and postpartum, during menopause, and more, as well as male infertility.
I provide my patients with the support needed in their recovery process, and walk with them on the path towards healing, towards fulfilling their dreams and wishes in their lives and feeling whole and happy.

Call to schedule your initial treatment:

Tel. 050-5920109

Or email: [email protected]


מטפלת הוליסטית מזה 20 שנה, בעלת תואר שני ברפואה סינית ובצמחי מרפא

L.Ac., Dipl. OM, MSTOM Master of Oriental Medicine, Emperor’s College, Santa Monica, CA

ומאסטר רייקי.