ד״ר שגיא אסא

מומחה בתחומים של מחלות לב מולדות, אקו-קרדיוגרפיה בעובר, צנתור  לב לילדים עם מומי לב מולדים.

ד”ר אסא למד רפואה בבית הספר לרפואה על שם סאקלר באוניברסיטת תל אביב. לאחר סיום לימודיו הוא השלים חמש שנות התמחות ברפואת ילדים במרכז הרפואי וולפסון והוסמך בהצטיינות יתרה על ידי מועצת הרופאים בישראל. לאחר מכן הצטרף למחלקה לקרדיולוגיה ילדים והתמחה במשך שלוש שנים.

בשנת 2012 נשלח ד”ר אסא לגרמניה, כדי להשתתף בהתמחות על בת שנתיים בקרדיולוגיה התערבותית בילדים, במרכז הלב הגרמני של ברלין, Deutsche Herzzentrum Berlin שם למד ועבד כמצנטר בכיר לצידו של ד”ר שוברט סטפן בתיקון מומי לב מולדים בצינתורים, תחת פיקוחו של פרופ ‘פליקס ברגר.
עם חזרתו למרכז הרפואי וולפסון, הצטרף ד”ר אסא לצוות קרדיולוגיה ילדים, כמנהל הקרדיולוגיה ההתערבותית בצנתור ילדים וכמנהל מרפאת אקו-לב עובר.
ד”ר אסא מעורב בתוכנית להצלת ילדים עם מומי לב מולדים – “הצל ליבו של ילד”.

מאז 2015, ד”ר אסא הפך לחלק מהצוות הקרדיולוגי המוביל של קרדיוהיל/Cardioheal – קבוצת מומחים בניתוחי לב וכלי דם, וקרדיולוגים.
ד”ר אסא הוא מרצה בכיר בקינסילוגיה ורפואת ספורט במכון וינגייט לספורט. מרצה בכיר ברפואת ילדים בבית הספר לרפואה ע”ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב, שם זכה כמרצה האקדמי הטוב ביותר.

ד”ר אסא נשוי ויש לו 3 ילדים.

 

התמחות בבדיקת אקו לב עובר

 

קישורים:

לצוות הרופאים

 

 

 


מומחה בקרדיולוגיית ילדים ואקו לב עובר ומומחה בצנתור אבחון וטיפול במומי לב מולדים.

מאז 2015, ד”ר אסא הפך לחלק מהצוות הקרדיולוגי המוביל של קרדיוהיל/Cardioheal – קבוצת מומחים בניתוחי לב וכלי דם, וקרדיולוגים.